Ubezpieczenia komunikacyjne

  • OC - ubezpieczenie obowiązkowe najtaniej na rynku

  • AC - pewna ochrona za rozsądną cenę

  • NNW - ochrona kierowcy oraz pasażerów

OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC) jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Każdy kto posiada pojazd podlegający rejestracji, musi również posiadać ważną polisę OC. Nawet gdy jesteś właścicielem samochodu, którego nie używasz masz obowiązek zawarcia umowy OC.

 

Ubezpieczenie OC jest bardzo ważne, ponieważ z niego przysługuje odszkodowanie za wyrządzoną szkodę, której następstwem jest śmierć, uszkodzenie ciała lub też utrata i zniszczenie mienia czy innego pojazdu.
Ubezpieczenie OC obejmuje szkody powstałe przy wysiadaniu i wysiadaniu, przy załadowaniu i rozładowaniu oraz podczas zatrzymania, postoju i garażowania.

Zakres  ubezpieczenia OC
jest określony przez Ustawę o Ubezpieczeniach Obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych,  dlatego jest on jednolity we wszystkich towarzystwach.

Warto pamiętać, że każda przerwa w ubezpieczeniu OC wiąże się z dotkliwymi karami nakładanymi przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny sięgającymi nawet kilku tysięcy złotych.


Jeżeli kupiłeś nowy samochód od dealera lub sprowadziłeś auto z zagranicy, które nie posiada polisy OC, musisz ją wykupić najpóźniej w dniu rejestracji. Kupując pojazd używany w kraju masz 30 dni na dokonanie formalności związanych z polisą OC. W każdej z powyższych sytuacji zgłoś się do Nas a pomożemy dopełnić wszelkich formalności związanych z nowym ubezpieczeniem, kontynuacją obecnej lub zmianą 
ubezpieczyciela.

 
 

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić z nami.

 


Zdarzało ci się zapomnieć o końcu okresu ubezpieczenia?

 

 Wyślij nam SMS na numer 534555332 lub maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.   o treści:

 data końca Twojej polisy OC,  Twoje imię,  nr telefonu lub maila

 a bezpłatnie przypomnimy o terminie wznowienia polisy i przedstawimy korzystną ofertę.


AC

Ubezpieczenie autocasco (AC) to ubezpieczenie dobrowolne. Tutaj cena nie zawsze idzie w parze z szerokim zakresem ochrony.
Ubezpieczenie AC chroni Twój samochód, gdy Ty jesteś sprawcą wypadku lub gdy Twoje auto zostanie uszkodzone, a ustalenie sprawcy jest niemożliwe (np. zarysowanie na parkingu, wybita przez wandali szyba). Ochrona AC obejmuje także szkody spowodowane zderzeniem ze zwierzętami oraz działaniem sił przyrody (np. powodzi, wybuchu, pożaru). Jeżeli posiadasz AC, przy ewentualnej kradzieży pojazdu również dostaniesz odszkodowanie.

 


Ubezpieczając swój pojazd zwróć uwagę na zakres ochrony oraz wszelkie wyłączenia odpowiedzialności.

 


UWAGA PROMOCJA!Teraz dla naszych klientów , którzy nie posiadają zniżek na AC oferujemy przejęcie zniżek z OC. Przy zniżce na OC -60%, AC może być o 40% tańsze.

 NNW

 Przedmiotem ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwego wypadku polegające na uszkodzeniu ciała, powodujące trwałe inwalidztwo lub śmierć osoby ubezpieczonej.

Osobami ubezpieczonymi z reguły są kierujący pojazdem oraz pozostali pasażerowie.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jest ubezpieczeniem dobrowolnym.

Obejmuje wypadki powstałe na terenie RP oraz poza jej granicami.

 

Powrót do strony głównej